Informacja dla pracowników Spółdzielni Inwalidów „Odrodzenie”

Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie informuje wszystkie osoby zagrożone dokonywanymi obecnie zwolnieniami w Spółdzielni Inwalidów „Odrodzenie” w Oleśnie, że w kolejne czwartki: 30 marca, 6 kwietnia, 13 kwietnia, 20 kwietnia, 27 kwietnia, w godzinach od 12.00 do 15.00, w budynku Powiatowego Urzędu Pracy w Oleśnie, przy ulicy Dworcowej 4, w sali numer 4, zorganizowany zostanie specjalny punkt informacyjny dla osób zwalnianych ze Spółdzielni.

We wskazanych powyżej terminach każdy z Państwa będzie mógł osobiście i indywidualnie uzyskać informację o zasadach rejestracji w powiatowym urzędzie pracy, zasadach przyznania zasiłku, możliwościach uzyskania nowej pracy, możliwościach przekwalifikowania lub podjęcia własnej działalności gospodarczej. Będą mogli Państwo skorzystać z pomocy pracowników rejestracji, pośredników pracy oraz doradcy zawodowego.

W przypadku konieczności skorzystania z pomocy tłumacza migowego prosimy o wcześniejsze telefoniczne umówienie terminu wizyty dzwoniąc na następujące numery telefonów:

034 35 05 977

034 35 05 982

Prosimy także o kontakt na te same numery telefonów w przypadku, jeśli konieczne będzie umówienie wizyty indywidualnej w terminie innym niż terminy podane powyżej .

Prosimy Państwa jednocześnie o obserwowanie informacji zamieszczanych na stronie internetowej Powiatowego Urzędu Pracy w Oleśnie:

https://olesno.praca.gov.pl

 

                                                                                                     Maciej Flank

                                                           Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Oleśnie