"Zaginięcia wśród osób z zespołem otępiennym - jak zapewnić bezpieczeństwo podopiecznym" - konferencja w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich

Szanowni Państwo,

w imieniu prof. Marcina Wiącka, Rzecznika Praw Obywatelskich oraz Fundacji Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych, Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Biura Kryminalnego Komendy Głównej Policji i Związku Stowarzyszeń Alzheimer Polska serdecznie zapraszam do udziału w naszej corocznej konferencji poświęconej osobom z zespołem otępiennym.

W tym roku będziemy omawiać temat zaginięć wśród osób starszych, szczególnie osób żyjących z chorobą Alzheimera. Konferencja odbędzie się 13 września br. w godz. 11.00 – 15.00 w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich, al. Solidarności 77 w Warszawie, w formule hybrydowej.

 

Ze względu na bardzo ograniczoną ilość miejsc na sali konferencyjnej, zapraszamy do udziału online.

 

Szczegółowy program wraz z linkiem do transmisji w załączeniu.

 

Wydarzenie kierujemy w szczególności do opiekunów  osób z zespołem otępiennym, pracowników domów opieki, placówek służby zdrowia, funkcjonariuszy Policji, straży gminnej/miejskiej, straży pożarnej oraz wszystkich, którym ten temat jest bliski. 

 

Transmisja internetowa konferencji stwarza możliwość uczestniczenia w większym gronie osób, komentowania wypowiedzi ekspertów, podjęcia dyskusji o tym jak zwiększyć bezpieczeństwo chorujących w Państwa miejscowości.

 

Aby wziąć udział w spotkaniu wystarczy wejść na link:

https://www.youtube.com/watch?v=nuQ4n1S4Tbs

 

Konferencja będzie tłumaczona na polski język migowy

Pliki do pobrania