Opolskie Ośrodki Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem

Informujemy, że Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia kontynuuje realizację projektu pt. Opolskie Ośrodki Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem, sfinansowanego ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości. W ramach projektu Fundacja powadzi 9 Punktów Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem, w tym Okręgowy Ośrodek Pomocy w Domu Matki i Dziecka w Opolu, w których dyżurują osoby pierwszego kontaktu oraz specjaliści świadczący pomoc prawną, psychologiczną i psychoterapeutyczną.

Najbliższy Lokalny Punkt Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem mieści się w Oleśnie przy ul. Bruno Aleksandra 2 i jest czynny we wtorki w godz. 13:30-18:30 oraz w czwartki w godz. 08:30-13:30. Numer kontaktowy do Punktu w Oleśnie to 885-655-020, kontakt mailowy: lppolesno@dfoz.pl.

Projekt realizowany jest przez naszą Fundację od 01.02.2022 r. do 31.12.2025 r. Pełny zakres usług oferowanych na rzecz osób pokrzywdzonym przestępstwem, świadków i osób im najbliższych z terenu województwa opolskiego znajduje się w załączniku. 

Biuro projektu mieści się w Opolu 45-005, przy pl. Katedralnym 4, tel. 77 44 10 260, e-mail: biuro@dfoz.pl, www.dfoz.pl. Osoby pokrzywdzone przestępstwem, świadków i osoby im najbliższe prosimy kierować do Lokalnych Punktów Pomocy lub Ośrodka Okręgowego w Opolu.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo tutaj: https://dfoz.pl/dom-matki-i-dziecka/osrodki-pomocy-pokrzywdzonym-przestepstwem/

 

Pliki do pobrania